بانک اطلاعات پزشکی پاراسات Medical Database Parasat

نقشک

* تشریح بیماریها * اخبار روز پزشکی * مسائل خانوادگی * خواندنیها از شهرستانها

داستان موهوم و ترسناكي به نام پرده بكارت

سوال شما: يك

با سلام خدمت آقای دکتر. من سپيده یه کاربر دائمی اینترنت هستم و همیشه از اینکه نمی تونم یه سایتی رو  پیدا کنم که باهاش در مورد مسائل جنسی مشاوره کنم عذاب می کشیدم و حالا بی نهایت خوشحالم. من 18 سالمه و سال گذشته رابطه ای داشتم که در اون سکس هم  بوده و متاسفانه پرده من پاره شد چون ما قصد ازدواج داشتیم از این موضوع ناراحت نبودم. حالا رابطه ی ما قطع شده من به دکتر مراجعه کردم و در مورد دوختن پرده پرسیدم که ایشون گفتن بعد از دوختن پرده پزشکی قانونی یا بعد از معاینه دکتر تشخیص داده می شه که پرده دوخته شده و چون طرف من قصد داره منو با این مدرک اذیت کنه می خوام ببینم چه راهی وجود داره.آیا من می تونم ادعا کنم که پرده من خود به خود پاره شده؟ یا اگر پرده رو بدوزم بعدش مشخص می شه یا نه؟دوختن پرده چه جوریه؟عمل سرپایی و بدون بیهوشیه یا نه؟خواهش می کنم سوالات منو جواب بدین چون من خیلی نیاز به کمک دارم. سوال های دیگه هم دارم: من به هیچ وجه نمی تونم خود ارضایی کنم و  بعد از ماجراهای گذشته از سکس هیچ لذتی نمی برم و احساس عذاب می کنم.خواهش می کنم کمکم کنید.منتظر جوابتون هستم

 و اما پاسخ ما:

سپيده خانم عزيز شما دو راه بيشتر نداريد: اول اينكه مثل بسياري از كاربران دائمي و غيردائمي اينترنت خودتان رو جزو اشياء دستمالي شده و دست دومي به حساب بياريد كه سعي دارند خودشان را بعنوان جنس آكبند به مشتري از همه جا بيخبر و از راه رسيده قالب كنيد. از آنجاهايي كه من شخصا حالم از اين موشهاي بزدل كثيف كه چيزي جز خودفروشي و فروش بكارت تقلبي خود ندارند به هم ميخورد خواهشمندم درصورتيكه جزو اين دسته هستيد به همان پزشكان عزيزي مراجعه كنيد كه از دانش پزشكي به رشته تخصصي دوختن پرده علاقمند بوده اند و از قافله زندگي و خوردن نان از جهالت و ترسهاي موهوم مردم هيچگاه عقب نيافتاده اند. دوم اگر مثل اندكي از كاربران دائمي و غيردائمي اينترنت خودتان را موجود ارزشمند و با هويتي مشخص كه شامل خصوصيات و شخصيت و گذشته شما ميشود ميبينيد هرگاه به اولين مردي كه حس كرديد ممكن است ارزش دوست داشتن را داشته باشد برسيد با افتخار سر خود را بالا بگيريد و از اينكه براي ادامه يك زندگي پست و حقيرانه لازم نميدانيد گذشته خود را پنهان كنيد به خود بباليد. برخلاف تصور بسياري از دختران در سن شما، مردان هم شأن شما بيش از آنكه بدنبال چيز موهومي به نام پرده بكارت باشند بدنبال صداقت، عاطفه، اعتماد به نفس، حمايت روحي و عاطفي و مهارت و دانش لازم براي لذت بردن از يك رابطه عاطفي و جنسي سالم هستند. درضمن يادتان باشد كه در اكثر موارد پرده بكارت بدلايل مختلف قبل ازاولين نزديكي پاره ميشود و واقعا هم كسي بدنبال ثابت كردن اينكه علت پاره شدن آن چيست نيست. بنابراين توصيه من به شما اين است كه با توسعه ارزشهاي اكتسابي و زيبايي هاي بيروني و دروني به دنبال مردي باشيد كه شما را همان گونه كه هستيد دوست دارد. تمام مشكلات ما از همين يك كلمه ريشه ميگيرد: ترس. شجاع باشيد تا مزه موفقيت را هميشه در دهان حس كنيد

 سوال شما: دو

اول یک دنیا تشکر ازاینکه به من جواب دادید. دوم  من خواستگاری دارم که کاملا از موضوع با خبره شاید شما دقیق متوجه نشدید من فقط چون طرف قصد سواستفاده از این مدرک رو داره می خواستم این کار رو کنم. چون نمی خوام چه خانواده ی خودم و چه خانواده ی همسر آینده ام از این موضوع با خبر بشوند. باور کنید جدی می گم من همه چیز رو به خواستگارم گفتم و اون نه به خاطر بی غیرتی (البته به گفته خودش) بلکه به این خاطر که اولاً دید بازی داره و ثانیاً به قول شما من رو همه جوره قبول داره اين مطلب رو پذيرفته. به شرافتم قسم راست می گم. ولی با این حال اگر راهی هست که من بتونم ثابت کنم پرده من بر اثر یک اتفاق یا حالا هر چیز دیگه پاره شده التماس می کنم به من بگید. من میخوام هر چی زودتر کارای ازدواجم درست بشه ولی نه با این مشکل. شما چه راه حلي به من پيشنهاد می دید؟ پیشنهاد می کنید که ادعا کنم که بدون رابطه پرده ی من پاره شده؟ یعنی می تونم ثابت کنم؟ یا اصلاً اگر من ازدواج کنم اون طرف قبلی میتونه ثابت کنه که اون پرده منو پاره کرده؟ آقای دکتر باورم نمیشه که با یکی می تونم این قدر راحت حرف بزنم، ازتون ممنونم که راهنماییم می کنید. بهم بگید چی کار کنم؟راستی اصلاً هزینه این کار چقدره؟

 و اما پاسخ ما:

  1.  آقايي كه به گمان شما ممكن است با ادعاي داشتن رابطه جنسي با شما باعث مزاحمت شما شود از لحاظ قانوني «مفتري» تلقي شده و درصورت ابراز چنين ادعايي برحسب شكايت شما ميتواند به مجازات تازيانه و حتي حبس و جزاي نقدي محكوم شود. بنابراين ادعاي وي تنها عليه خود وي خواهد بود و درصورت اقرار به چنين عملي حق ادعا و دريافت خسارت براي شما محفوظ خواهد ماند.

  2.  درصورتيكه موضوع را با همسر خود در ميان گذاشته باشيد مدعي خاصي براي اهميت دادن به چنين موضوعات بچه گانه و پيش پا افتاده وجود نخواهد داشت. با اعتماد به نفس و حمايت روحي و عاطفي همسرتان سعي كنيد هراس خود از اين فرد و در واقع از آينده مبهم و گذشته (به ظاهر) تاريك خود را فراموش كنيد.

  3.  بصورت عادي هيچ دليلي وجود ندارد كه تصور كنيد كسي بخواهد به جستجو براي اثبات يا انكار وجود يا عدم پرده بكارت شما برآيد. در عمل مراجعه به پزشك قانوني و بررسي شواهد و جمع مدارك در اين موضوع فقط با شكايت شخص شما عليه فرد متجاوز بعنوان مدرك براي ارائه در دادگاه ضرورت پيدا ميكند. اكنون نه دادگاهي در كار است و نه شما عليه شخصي شكايت كرده ايد و نه درخواست معاينه و ارائه مدرك به دادگاه را داشته ايد. مطمئن باشيد كه هيچ فردي حتي از نزديكان درجه يك شما نيز به خود اجازه مطرح كردن چنين موضوعي و كند و كاو در چنين مسئله اي را نميدهد و ترس و تشويشهاي شما در اين مورد كاملا بي مورد است .

  4.  توصيه ميكنم براي اثبات ارزشمندي وجود و اهميت شخصيت خودتان هميشه با پشتكار و توجه به زندگي و رابطه دوطرفه با همسرتان انچنان وجود مستحكم و مثال زدني از خود به نمايش بگذاريد كه عملا هيچ كس را در حد و توان آن نبينيد كه بخواهد به شخصيت شما ترس و تشويش راه دهد. به ياد داشته باشيد كه «ديگران آنچنان به شما مينگرند كه شما بخود مينگري» .

  5.  با شجاعت تمام، هيولاي پوشالي ترس را در درون خود مغلوب كنيد. سالها بعد كه به اين لحظات فكر ميكنيد مي بينيد كه واقعا با بدون اعتماد به نفس دنيا هميشه پر از سايه هاي موهومي است كه بي دليل زندگي ما را به بيراهه ميكشد- كه البته در اين مورد خوشبختانه شما پيروز ميدان خواهيد بود نه هيولاهاي موهوم خود ساخته.

  6. راستي يادتان نرفته است كه در 60 درصد از خانمها بدلايل مختلف پرده بكارت قبل از اولين نزديكي پاره ميشود؟ نه؟

موفق باشيد

 سوال شما:

من دختری 30 ساله هستم که 4 سال قبل با پسری که قرار بود ازدوج کنم سکس کردم و باعث شدم پرده بکارت خود را از دست دادم. بعد از این که مسئله ازدواج ما منتفی شد .من تصمیم گرفتم با هر کی خواستم ازدواج کنم مسئله را باهاش در میان بزارم ولی این مسئله باعث میشد اونها بخواهند از من سو استفاده کنند. خلاصه مطلب الان قصد دارم پرده بکارتم را جراحی کنم .آیا شما این کار را انجام میدهید یا اینکه کسی را می توانید به من معرفی کنید. با تشکر. کیمیا

 و باز پاسخ ما:

كيميا خانم عزيز بگذاريد مسئله را خيلي راحت و صاف و پوست كنده بيان كنم و بقول معروف يكبار براي هميشه نگراني شما و همه عزيزاني كه نگران اين مسئله هستند را برطرف كنم. اول اينكه واقعاً اينكه شما اينچنين تمايل داريد با كساني كه بقول خودتان «ميخواهند از شما سوء استفاده كنند» ازدواج كنيد و واقعاً بتوانيد چنين افرادي را در تمام طول عمر نه تنها تحمل كنيد بلكه دوست بداريد و بدانها عشق بورزيد به من حقير و سراپاتقصير ارتباطي ندارد (بقول دوستان فضول رو بردن جهنم و …) اما برويم سر اصل مطلب. دوست عزيز هيچ دليلي براي نگراني شما وجود ندارد و هيچ نيازي هم به عمل موهومي به نام «دوختن پرده بكارت» نداريد. به دو دليل.

دليل دوم اينكه: تا شب ازدواج و زماني كه انشاء الله با داماد خوشبخت آينده وارد يك بستر ميشويد هيچ كس از اين موضوع اطلاع ندارد. دوم اينكه هنگام دخول هيچ آقا پسر شاخ شمشادي آنقدر  اطلاع و تجربه در اين زمينه ندارد كه بخواهد متوجه پاره بودن يا نبودن پرده بكارت شود (مگر اينكه خودش متخصص پزشكي قانوني باشد كه توصيه ميشود به يك ترتيبي دست به سر و ردش كنيد). سوم نبودن خونريزي ثابت كننده هيچ مسئله خاصي نيست و حتي درصورت پرسش آقا داماد عزيز ميتوانيد كاملاً از اين امر اظهار بي اطلاعي كنيد و براي خاطر جمعي كامل به روح والده ماجده عزيزتان هم قسم ياد كنيد كه درهرحال مدرك مستندي است و مو لاي درزش نميرود و … . دليل اول هم اين است كه اصولاً پرده بكارت قابل ترميم نيست و اقدام به ترميم آن هم منجر به ضايعاتي ميشود كه با معاينه پزشكي قانوني براحتي قابل تشخيص است (و خوب حالا بيا و درستش كن!).

منبع : novin-jensi.com

Filed under: زنـان و زایـمـان

RSS پزشکی

بخشهای تخصصی

RSS تیتر اخبار جدید پزشکی

  • خطایی رخ داد! احتمالا خوراک از کار افتاده. بعدا دوباره تلاش کنید.

آرشیو

آمار سایت

  • 2,640,075 hits
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: