بانک اطلاعات پزشکی پاراسات Medical Database Parasat

شمایل

* تشریح بیماریها * اخبار روز پزشکی * مسائل خانوادگی * خواندنیها از شهرستانها

پای درد دلهای یک ترانس سکشوال دختر

ertetrtryetyey65y67.jpg

من یک ترنسکشوالم که زمستان 1383 بدن خسته و رنجورم را به دست جراحی مهربان سپردم که آرزوی چند ساله را به من داد آری من ترنسکشوال بودم اما باید بگم آنچه بر من طی سالها گذشت و زخمی که بر جان و روحم گذاشت آنقدر عمیق بود که روزی که به آرزویم رسیدم تازه توانستم زخم های روح جانم را ببینم….
آری من یک ترنسکوشال خسته ام ولی من چه بگویم، شاید اگر مردمان با ما مهربان تر بودند رنج ترنسکشوال بودن تنها برما کافی بود برای زجرکشیدنمان ولی امروز روز ما کمترین دلنگرانيمان برای دست یافتن به جنسیتی گمگشته است…
ای کاش این مردم می دانستند، که نباید انسانیت را در بین دو ران جستجو کرد کاش می دانستند که یک ترنسکشوال هم انسان است دارای احساس و عشق و…….

ترنسکشوال به کسی می گویند که دارای اختلال هویت جنسی باشد، برای نمونه دختری که ناخواسته در اندام پسر و پسری که نا خواسته در اندام دختر زاده شده.

دوجنسی واژه ای است که بيشتر در بين مردم کوچه بازار به ما ها گفته می شود ولی ما دارای یک هویت جنسی هستیم و هر کسی یک هویت جسنی دارد یا دختر یا پسر.

دوجنسی را می توان همان هرموفرودایت یا فردی گفت که در زمان زاده شدن نشانه های هر دوجنس را داشته باشد ولی بیشتر یکی از این هر دو بر دیگری بر تر است. برای نمونه یا به دختر نزدیک تر یا به پسر نزدیک تر است.

ولی واقعا معیار هویت جنسی تن نیست اگر فردی دوجنسی و هرمافرودایت هم باشد باید دید هویتش چی است نه این که جسمش به کدام نزدیک تر است.

ممکن است و شده است که به تشخیص پزشکان در زمان تولد گویند دختر است یا پسر است و وی را جراحی کنند ولی پس از گذشت چند سال دیدند که او که فکر می کردند چون جسمش به پسر نزدیک تر است پس پسر است دختر بوده است.. یا وارانه…

برخی مردم به افراد ترنسکشوال ایراد می گیرند ما را مسخره می کنند که برای نمونه یکی به دیگیری می گوید دیدی این یارو می گه ترنس ولی نگاه کن دو متر قد داره، چهار شونه با این قیافه صورتشم که زبر شده صداشم که دو رگه می زند، خجالت هم نمی کشد؟

خجالت؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه جرم کردیم؟

نه ترنسکشوالیزم چیزی نیست که شما مردم تشخیص بدهید مگر این که به جای نگاه به ظاهر درون را بنگرید. تشخیص و این اختلال نخست با خود فرد است بعد از آن دکتر و …. ولی هر کسی آیا این حق را دارد که بگوید چه کسی ترنسکشوال است؟

ما کم نیستیم ما در میان شما هستیم و بسیار زمان ها شما آگاه نیستید ما در خانواده و فامیل و هم کلاسی های خود جستجو کنید بسیاری از ما حتی جرعت بیان آنچه را که هستیم نداریم چون

آیا شما مهربان خواهید بود؟

ما کم نیستیم و همه جا در میان شما گم گشته ایم ولی اگر راز ما را بدانید آیا مهربان خواهید بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منبع: http://transsexual.blogfa.com

Advertisements

Filed under: ژنتیک و سلولهای بنیادی, آخـریـن مـطـالـب پـزشـکی, بیماریهـای مقاربتـی

RSS پزشکی

بخشهای تخصصی

RSS تیتر اخبار جدید پزشکی

  • خطایی رخ داد! احتمالا خوراک از کار افتاده. بعدا دوباره تلاش کنید.

آرشیو

آمار سایت

  • 2,620,308 hits
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: