بانک اطلاعات پزشکی پاراسات Medical Database Parasat

شمایل

* تشریح بیماریها * اخبار روز پزشکی * مسائل خانوادگی * خواندنیها از شهرستانها

مركز تحقيقات بيماري‌هاي كبد كشور در بيمارستان گنبدكاووس

خبرگزاري فارس: مدير درمان تامين اجتماعي گلستان گفت: اولين مركز تحقيقات بيماري‌هاي كبد در سطح سازمان تامين اجتماعي كشور فردا در بيمارستان 200 تختخوابي خاتم‌الانبيا (ص) گنبدكاووس افتتاح مي‌شود.

  

 

رمضان زينلي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در گرگان افزود: اين مركز دومين مركز در سطح كشور پس از تهران است كه با حضور معاون برنامه‌ريزي استاندار گلستان و مسئولان استاني افتتاح مي‌شود.

وي تصريح كرد: با افتتاح اين مركز در كنار كلينيك اترك بيماري‌هاي مزمن و حادي كه جمعي از هم ميهمانان عزيزمان از آن رنج مي‌برند مورد بررسي قرار مي‌گيرد كه اميدواريم كشفيات و دستاوردهاي اين مركز گامي در راه رفع آلام دردمندان و نيازمندان استان و كشور باشد.

زينلي گفت: بيمارستان 200 تختخوابي خاتم‌الانبيا (ص) گنبدكاووس با قريب به 450 نفر پرسنل كادر درماني و پشتيباني از سال 1375 افتتاح و به عنوان قديمي‌ترين و بزرگترين مركز بستري تامين اجتماعي در استان، خدمات بسيار مناسبي به بيمه‌شدگان و ساير اقشار استان گلستان و استان‌هاي همجوار ارائه مي‌كند.

مدير درمان تامين اجتماعي گلستان يادآور شد: اين مركز با بخش‌هاي فعال اورژانس، جراحي مردان و زنان، داخلي، ارتوپدي، ارولوژي، گوش و حلق و بيني، مغز و اعصاب، زنان، قلب، پوست، نورولوژي به بيماران خدمات مي‌دهد.

وي خاطرنشان كرد: اين بيمارستان با بخش‌هاي ويژه NICU، CCU، ICU و درمانگاه‌هاي تخصصي و عمومي و 5 اطاق عمل فعال ماهيانه به بيش از 40 هزار نفر خدمات درمان سرپايي و بيش از يك‌هزار و 300 نفر خدمات بستري ارائه مي كند.

زينلي گفت: اين بيمارستان با ضريب اشتغال تخت بالاي 85 درصد يكي از اقتصادي‌ترين بيمارستان‌هاي سازمان بوده و اغلب بيماران سطح استان به ويژه در شرق استان و استان‌هاي شرقي همجوار تمايل به پيگيري درمان خود در اين مركز دارند.

 

 

 

 

 

Filed under: آخـریـن مـطـالـب پـزشـکی, اخـبـار روز پـزشـکـی, خواندنـیـها از شـهرسـتانهـا

RSS پزشکی

بخشهای تخصصی

RSS تیتر اخبار جدید پزشکی

  • خطایی رخ داد! احتمالا خوراک از کار افتاده. بعدا دوباره تلاش کنید.

آرشیو

آمار سایت

  • 2,637,944 hits
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: